G. Gavaleshko BLOG
Ваш перший Біткоін гаманець

Хочу аби біткоінами міг користуватися кожен. Для цього почну з опису створення гаманця.

В інтернеті існує багато сайтів які пропонують таку послугу. Я розгляну створення, на прикладі рекомендованого Біткоін-спільнотою, та перевіреного мною сервісу Xapo, який дозволяє оперувати як великими, так і малими сумами.

Отже для початку потрібно перейти на сайт xapo.com/ та натиснути кнопку "Sign up".

Ваш перший Біткоін гаманець
Ваш перший Біткоін гаманець
Ваш перший Біткоін гаманець
Ваш перший Біткоін гаманець
Ваш перший Біткоін гаманець
Ваш перший Біткоін гаманець

От в принципі і все. Гаманець створено. За декілька секунд вам відкриється сторінка з вашим аккаунтом на сайті.

Ваш перший Біткоін гаманець

4-ри прямокутники в центрі сторінки - це рахунки які вже є у вас відкриті. Зліва-направо: 1-ий - власне Біткоін рахунок, 2-ий - рахунок у валюті країни (своєї), яку ви ввели під час реєстрації, якщо введете Україні - то буде гривневий. 3-ій - доларовий рахунок. 4-ий - щось назразок сховища, де можна тримати кошти, але не користуватися ним для розрахунків.

Якщо клікнути на перший, там де Біткоіни, то відкриється сторінка з деталями рахунку.

Ваш перший Біткоін гаманець

Для того, щоб вже зараз можна було отримувати біткоіни, треба натиснути на кнопку "Transfer" (відкриється діалогове вікно) та перевірити номер свого мобільного телефону, він використовуватиметься час від часу для підтвердження транзакцій. В діалоговому вікні треба ввести ваш номер телефону і натиснути кнопку "Send code". На мобільний телефон буде відправлено смс із кодом.

Ваш перший Біткоін гаманець

Код для перевірки потрібно ввести в новому даілоговому вікні і натиснути кнопку "Verify". Все - тепер ви можете отримувати Біткоіни. Відправляти поки що ні, бо баланс 0 :)

Ваш перший Біткоін гаманець

Номер свого гаманця ви можете тепер знайти на детальній сторінці рахунку з Біткоінами.

Ваш перший Біткоін гаманець

І останнє. На пошту прийде лист для перевірки достовірності вашого email-у. Потhібно клікнути в листі на кнопку "Verify email address".

Ваш перший Біткоін гаманець

Як побачити перші довгоочікувані Біткоіни на своєму рахунку/балансі/гаманці опишу в наступних постах.
Якщо виникають питання, а їх має бути маса, то пишіть в коментарях - з радістю відповім.

Якщо вам сподобалась стаття - можете подякувати на мою біткоін-адресу: 374R3DMb9DU2cqVZzrA6ynArPevV7jRNiJ

Коментарі:
Ййй | 6 January at 12:44

Самое интересное как потом пополнить кошелек. Например с paypal

admin | 7 January at 10:46

В наступному пості розповім.

admin | 10 January at 04:06

Сьогодні (10/01/2017) були проблеми з поповнення коштів у гаманець Xapo (під час створення запиту відкриває анкету для заповнення даних користувача, але вибір міста чомусь не працює, а це не дає заповнити анкету, а відповідно і поповнити гаманець), тому як альтернативу можна використати гаманець на сайті https://blockchain.info/ru/wallet/#/ Купити біткоіни можна всередині цього гаманця (якщо потрібна буде допомога – звертайтеся).

serj | 13 January at 11:47

я от втикаю в ці цифри і афігіваю.. я десь в 2011-2012 прочитав статтю про майнінг і баткоін, і тоді мав як на той час крутий комп(круту вдеокарту з CUDA процесорами ітд..) бо працював
з відеоредакторами.. щось я думав, почав навіть вникати, але тоді біткоин був дуже мізерним(за рік зріс від 1 до 10 долларів). дуже помалу зростав. а відеокарта коштувала пару сотень баксів, і був ризик, так як нада було чуть не цілодобово її юзати. а за рік можна було пару десятків біткоінів лиш витянути, і то якщо інтенсивно цим займатись.. і ще були 2 проблемки: 1 – працювати через DOS(який я так собі знаю), 2 – виведення(це зараз всякі банки з чим працюють, а тоді походу через вебмані, і то коли набереш конкретну суму, + всякі комісії). Тому прочитавши ці статті про біткоіни, і ще пару з інших джерел я вирішив спробувати.

п.с. на btclab у мене уже капають відсотки, 3,6 за добу. що саме цікаво, що ці гроші можна одразу вивести.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)